monitor bg

چرا بام جو؟

وب سایت بام جو محلی برای فعالیت تخصصی مشاورین املاک و جذب مشتری بیشتر از طریق ارائه خدمات بهتر به مردم است. تلاش بام جو، برقرای ارتباط بین خریدار و فروشنده، فقط و فقط از طریق مشاورین املاک است. برای حفظ منافع مشاورین املاک، آدرس کامل ملک و شماره مالک، فقط در اختیار یک مشاور املاک قرار می گیرد.

با فعالیت در بام جو از مزایای زیر به صورت رایگان بهره‌مند شوید:

در صدر نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرید - لوگو

در صدر نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرید

با فعالیت بیشتر در بام جو نام بنگاه شما در صدر نتایج گوگل دیده خواهد شد. علاوه براین با جستجو در گوگل، املاک ثبت شده در بام جو را در صفحات اول گوگل مشاهده خواهید کرد.

تایید آگهی املاک مردم توسط مشاورین املاک - لوگو

تایید آگهی املاک مردم توسط مشاورین املاک

املاکی که توسط مردم در بام جو ثبت می‌شود، برای تایید، تکمیل و یا اصلاح اطلاعات برای مشاورین املاک متخصص در محدوده ملک ارسال خواهد شد. پس از تایید اطلاعات، آگهی ملک با نام مشاور املاک تایید کننده، در سایت منتشر خواهد شد.

حفظ منافع مشاورین املاک - لوگو

حفظ منافع مشاورین املاک

در بام جو آدرس کامل هیچ ملکی منتشر نشده و فقط و فقط در اختیار یک مشاور املاک قرار می‌گیرد. در محدوده‌های دارای مشاور املاک فعال، شماره تماس مالک، مثل آدرس کامل ملک، فقط و فقط در اختیار یک مشاور املاک قرار می‌گیرد.

انتخاب محدوده(های) کاری - لوگو

انتخاب محدوده(های) کاری

محدوده‌های کاری مناطقی هستند که مشاورین املاک در آن‌ها تخصص دارند و منحصر به آدرس دفتر کاری نیست. مشاورین املاک با تکمیل پروفایل خود می‌توانند محدوده(های) کاری مورد نظر را انتخاب کنند تا از طریق سرویس‌های متنوع بام جو فرصت انجام معاملات بیشتری را بدست آورند.

اطلاع سریع از رویدادهای مرتبط با محدوده کاری - لوگو

اطلاع سریع از رویدادهای مرتبط با محدوده کاری

رویدادهای مختلف مثل ثبت ملک جدید، ثبت درخواست جدید و ... در محدوده کاری مشاور املاک به سرعت از طریق سایت به اطلاع مشاور املاک خواهد رسید.

تبلیغ مشاورین املاک متناسب با میزان فعالیت - لوگو

تبلیغ مشاورین املاک متناسب با میزان فعالیت

اولویت نمایش در صفحات پر بازدید سایت متناسب با امتیازی است که مشاورین املاک براساس میزان فعالیت در سایت به صورت هوشمند دریافت می‌کنند. با قرار گرفتن در جایگاه بهتر در این صفحات مشتری بیشتری بدست آورید.

شعبه همیشه فعال شما در اینترنت - لوگو

شعبه همیشه فعال شما در اینترنت

با استفاده از ویژگی صفحه شخصی در سایت بام جو، یک شعبه همیشه فعال بدست می‌آورید و خود را به مشتریان حضوری محدود نمی‌کنید. ما به شما کمک می‌کنیم در محدوده کاری مورد نظرتان شناخته شوید

مهندس حسام عقبایی، رییس اتحادیه املاک تهران:

مهندس حسام عقبایی

"با توجه به گسترش استفاده مردم از فضای مجازی، 70 درصد معاملات بخش مسکن تا یک دهه آینده از طریق این فضا انجام می شود."

منبع: خبرگزاری ایرنا

ثبت نام در بام جو

ثبت نام در سایت بام جو به منزله پذیرش قوانین سایت است.