monitor bg

چرا بام جو؟

وب سایت بام جو محلی برای فعالیت مشاورین املاک و جذب مشتری بیشتر از طریق ارائه خدمات بهتر به مردم است. در بام جو فرایند سنتی مراجعه به مشاورین املاک به صورت اینترنتی انجام می‌شود تا هم کار مردم راحت‌تر و سریع‌تر انجام شود و هم مشاورین املاک متخصص ارتباط بهتری با مشتری برقرار کرده و از فرصت‌های بیشتری بهره‌مند شوند.

با ثبت نام در بام جو از مزایای زیر به صورت رایگان بهره‌مند شوید:

انتشار آگهی ملک با نام مشاور املاک - لوگو

انتشار آگهی ملک با نام مشاور املاک

املاکی که توسط مشاور املاک ثبت می‌شوند صرفا با نام و شماره تماس مشاور مربوطه در سایت منتشر ‌می‌شود.

تایید آگهی املاک مردم توسط مشاورین املاک - لوگو

تایید آگهی املاک مردم توسط مشاورین املاک

املاکی که توسط مردم در بام جو ثبت می‌شود، برای تایید، تکمیل و یا اصلاح اطلاعات برای مشاورین املاک متخصص در محدوده ملک ارسال خواهد شد. پس از تایید اطلاعات، آگهی ملک با نام مشاور املاک تایید کننده، در سایت منتشر خواهد شد.

حفظ اطلاعات حساس ملک برای مشاور املاک - لوگو

حفظ اطلاعات حساس ملک برای مشاور املاک

شماره تماس مالک و آدرس کامل ملک فقط و فقط در اختیار مشاور ثبت کننده یا تایید کننده ملک بوده و این اطلاعات در دسترس سایر مشاورین املاک قرار نمی‌گیرد و توسط مردم قابل مشاهده نیست.

انتخاب محدوده(های) کاری - لوگو

انتخاب محدوده(های) کاری

محدوده‌های کاری مناطقی هستند که مشاورین املاک در آن‌ها تخصص دارند و منحصر به آدرس دفتر کاری نیست. مشاورین املاک با تکمیل پروفایل خود می‌توانند محدوده(های) کاری مورد نظر را انتخاب کنند تا از طریق سرویس‌های متنوع بام جو فرصت انجام معاملات بیشتری را بدست آورند.

اطلاع سریع از رویدادهای مرتبط با محدوده کاری - لوگو

اطلاع سریع از رویدادهای مرتبط با محدوده کاری

رویدادهای مختلف مثل ثبت ملک جدید، ثبت درخواست جدید و ... در محدوده کاری مشاور املاک به سرعت از طریق سایت به اطلاع مشاور املاک خواهد رسید.

دریافت درخواست ملک از طرف مشتری - لوگو

دریافت درخواست ملک از طرف مشتری

در صورتی که مشتری ملک مورد نظر خود را پیدا نکند، می‌تواند ویژگی‌ها و بودجه مورد نظر برای خرید یا رهن و اجاره ملک را تحت عنوان "درخواست ملک" در سایت بام جو ثبت کند. این درخواست‌ها برای مشاورین املاک فعال ارسال می‌شود.

تبلیغ مشاورین املاک متناسب با میزان فعالیت - لوگو

تبلیغ مشاورین املاک متناسب با میزان فعالیت

با سرویس‌دهی و فعالیت بیشتر، مشاورین املاک به صورت خودکار از سایت امتیاز دریافت می‌کنند؛ اولویت نمایش مشاورین املاک در بخش مشاوریاب و صفحه نخست براساس امتیازات آن‌ها است. به این ترتیب مشاورین برتر به مردم معرفی و امکان تماس بیشتر از جانب مشتری را بدست می‌آورند.

تقویت ارتباط با مشتری - لوگو

تقویت ارتباط با مشتری

علاوه بر اینکه شماره تماس مشاور املاک در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت، امکان تبادل پیام به طور مستقیم بین مشتری و مشاور املاک از طریق سایت فراهم خواهد بود.

ارائه صفحه شخصی با آدرس دلخواه - لوگو

ارائه صفحه شخصی با آدرس دلخواه

مشاورین املاک با تکمیل پروفایل خود می‌توانند یک صفحه شخصی در بام جو با آدرس دلخواه داشته باشند. از طریق این صفحه مشاورین می‌توانند املاک و اطلاعات کاری خود را معرفی کنند. به این ترتیب دسترسی مردم به املاک ثبت شده مشاورین به آسانی امکان پذیر است.

مهندس حسام عقبایی، رییس اتحادیه املاک تهران:

مهندس حسام عقبایی

"با توجه به گسترش استفاده مردم از فضای مجازی، 70 درصد معاملات بخش مسکن تا یک دهه آینده از طریق این فضا انجام می شود."

منبع: خبرگزاری ایرنا

ثبت نام در بام جو